UBİKAV Vakfı; Çin Halk Cumhuriyeti Türkiye Büyükelçiliği’nin desteğiyle 2016 yılından bu yana, “Hayalimdeki Çin Resim Yarışması” düzenlemektedir. Yarışma şartnamesine göre, yarışmada başarılı olan 10 öğrenci ödül kazanmaktadır. 2023 ve 2024 yıllarında; ödül sayısında küçülmeye gidilmesi zorunluluğu ortaya çıkmış ve 10 öğrenci başarılı seçilmiş olmasına rağmen, sadece 5 öğrencinin ödül kazandığı ilan edilmiştir. Ancak, UBİKAV Vakfı…
![](https://ubikav.org.tr/wp-content/uploads/2024/05/Duyuru2024-676x356.jpg)